Festivaliai

Anuomet nemaža dalis brandaus amžiaus žmonių laikėsi požiūrio, kad festivaliai yra skirti tik jaunimui, norinčiam pašėlti ir atsipalaiduoti. Tačiau bėgant laikui toks požiūris pasikeitė ir dabar matyti, kad festivaliai pritraukia daugybę labai skirtingo amžiaus žmonių – ir visiškai nesvarbu apie kokio pobūdžio ar kokios tematikos festivalius būtų kalbama. Festivaliai kiekvienais metais yra organizuojami bene kiekvienoje pasaulio šalyje – Lietuva nėra išimtis. Kaip bebūtų, tikri festivalių entuziastai vien mūsų šalyje organizuojamais festivaliais nėra linkę apsiriboti, todėl vos tik pagerėja orai, jie pradeda organizuoti keliones į užsienį ir perka bilietus į pačius įvairiausius festivalius. Tuo tarpu, jei jūs iki šiol dar niekuomet nesilankėte nei viename festivalyje, o būtent šiuo metu svarstote apie tokią galimybę, nepamirškite kelių naudingų ir praktiškų patarimų.

Visų pirma, jei jūs niekuomet nedalyvavote nei viename festivalyje, pirmiausia galite pasirinkti arčiau jūsų gyvenamosios vietos organizuojamą festivalį. Be to, nemanykite, kad nuvykus į festivalį, jūs būtinai turite nakvoti palapinėse ir negalite išeiti už festivalio teritorijos ribų iki tol, kol ateis jo pabaiga. Jei jūs nenorite pernelyg daug laiko praleisti pasirinktame festivalyje, galite savo laiką suplanuoti būtent taip, kaip jums atrodo tinkamiausia ir patogiausia, pvz., praleidžiant pusę dienos, visą dieną ar kt. Taip pat nereikia pamiršti, kad dalis žmonių, kurie lankosi festivaliuose, apgyvendinimu pasirūpina iš anksto – rezervuodami kambarius apylinkėse esančiuose viešbučiuose ar kitose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose vietose.

Kitas svarbus veiksnys, susijęs su festivaliu, yra jūsų bagažas. Jei jūs vis dėlto vyksite į toliau nuo jūsų gyvenamosios vietos nutolusį festivalį, turėtumėte gerai apgalvoti, ką su savimi norėsite pasiimti. Žinoma, jei jūs vyksite savo nuosavu automobiliu, jums tikrai neturėtų kilti keblumų, jei su savimi turėsite daugiau daiktų. Tačiau jei vyksite viešuoju transportu ar tranzuosite, turėtumėte gerai pagalvoti, kas jums iš tikrųjų būtų svarbiausia ir ko jums tikrai reikės. Tai leistų jums keliauti kur kas patogiau ir laisviau, neapsunkinant savęs papildomu bagažu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *