Pedagogams: Edukacinės ir kūrybos erdvės

Kovo 30 – balandžio 1 d. LVJC vyks „Edukacinės ir kūrybos erdvės“. 
Kiekvieną Erdvių dieną organizuojama po 3 praktikumus meno, socialinėmis ir švietimo naujovių temomis, skirtus ikimokyklinio, pradinio, bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo pedagogams. Pedagogai čia ras patarimų, kaip padėti mokiniams geriau įsisavinti mokomąją medžiagą, integruoti mokomuosius dalykus, taikyti aktyviuosius ir interaktyviuosius metodus bei įvairias skaitymo strategijas.

Kovo 30 d. „Menų erdvėje“ pedagogai išsamiau susipažins su įvairiomis dailės technikomis bei meno terapijos metodų taikymu mokymo(si) procese.

Kovo 31 d. „Švietimo naujovių erdvėje“ pedagogai sužinos apie atminties lavinimo ir mokomosios medžiagos įsisavinimo ypatumus, mokomųjų dalykų integraciją ugdymo procese bei susipažins ir praktiškai išbandys įvairias priemones ir metodus dirbant su interaktyvia lenta.
 Balandžio 1 d. „Bendravimo erdvėje“ pedagogai įgis daugiau žinių ir patirties apie savigarbos ypatumus pedagogo darbe, bendravimo ir bendradarbiavio įgūdžių lavinimą ugdymo procese bei įvairias skaitymo strategijas bendradarbiaujant.


Pedagogams, išklausiusiems visą trijų dienų programą, bus įteikti pažymėjimai apie patobulintas profesines ir bendrąsias kompetencijas. Pedagogams, dalyvavusiems viename ar keliuose praktikumuose, bus išduodamos pažymos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *