Metodų mugėje – šimtai būdų, kaip sudominti vaikus

2016-04-19

Jei veikla pamokose primintų žaidimą, o ne sunkų darbą, vaikai mokytųsi noriau. Į žaidimus jie paprastai neria stačia galva, neskaičiuodami minučių, nejausdami nuobodulio ar nuovargio... Apie tokį įsitraukimą mokytojai dažnai gali tik pasvajoti. 

  • Kaip žaidimą integruoti į įvairias pamokas ir kokią naudą jis gali suteikti?
  • Kaip žaidimų pagalba ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai panaudoti įgytas žinias, savarankiškai spręsti iškilusias problemas bei skatinti jų kritinį mąstymą?

Šie ir panašūs klausimai bus keliami gegužės 6-7 d. didžiausiame metų aktyviesiems ugdymo metodams skirtame renginyje „Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje.

Gegužės 6 d., penktadienį, vyks per 60 praktinių – edukacinių, siužetinių, didaktinių, neformaliojo ugdymo užsiėmimų, kuriuose mokytojams, darželių auklėtojams, būrelių ir stovyklų vadovams bus pristatyta šimtai kūrybinių, aktyvių ir mąstymo žaidimų, padedančių atskleisti pažintinius ir kūrybinius vaikų gebėjimus, ugdyti kalbą ir vaizduotę, įsisąmoninti taisykles ir vertybes. Atvirose žaidimų bei edukacinių priemonių erdvėse „Metodų mugės“ dalyviai, išbandę žaidimus, su specialistais galės aptarti jų ugdomąją vertę bei taikymo ypatumus įvairaus amžiaus ir pasirengimo vaikų grupėse bei atnaujinti edukacinių priemonių arsenalą.

Gegužės 7 d., šeštadienį į „Metodų mugę“ išbandyti įvairių edukacinių bei santykius tvirtinančių žaidimų bus kviečiamos šeimos.

Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ vyks gegužės 6–7 d., nuo 10 iki 16 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Daugiau informacijos: