Metodų mugėje – šimtai įdomaus mokymosi būdų

Vaikų mokymosi rezultatai pagerėtų, jei pedagogai taikytų įvairius mokymo metodus.Žaidžiant žymiai efektyviau įsisavinama nauja informacija, o jau turimas žinias galima pritaikyti praktiškai, sprendžiant realias problemas, o ne tik atkartojant tai, kas girdėta ar perskaityta.

Gegužės 8 d., penktadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks „Metodų mugė Žaidimų vaivorykštė“ – renginys, kuriame įvairių dalykų mokytojai, darželių auklėtojai, būrelių ar stovyklų vadovai patys išbandys įvairiausius žaidimus bei gilinsis, kaip galėtų juos pritaikyti ir kokių tikslų pasiekti, dirbant su įvairaus amžiaus vaikais.

Septyniose skirtingose erdvėse  Edukacinių, Siužetinių, Didaktinių, Judriųjų, Lauko žaidimų, Neformaliojo ugdymo metodų bei Metodinių priemonių – bus pristatyta šimtai kūrybinių, aktyvių ir mąstymo žaidimų, aktyviųjų metodų bei priemonių, lavinančių mokinių mąstymą ir atmintį, atskleidžiančių pažintinius ir kūrybinius gebėjimus, ugdančių kalbą ir vaizduotę, padedančių įsisąmoninti taisykles ir vertybes. Metodų mugės dalyviai patys galės išbandyti žaidimus, su specialistais aptarti jų ugdomąją vertę bei taikymo ypatumus įvairaus amžiaus ir pasirengimo vaikų grupėse.

„Esame pasirengę padėti pedagogams suprasti žaidimo, kaip mokymo metodo specifiką – leisti jiems patiems tai išbandyti, – pasakoja Renata Dambrauskaitė Pėželienė, „Metodų mugės Žaidimų vaivorykštė“ sumanytoja bei organizatorė. – Juk būtent žaidimai padeda ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai panaudoti įgytas žinias bei savarankiškai spręsti iškilusias problemas, ugdo mokinių kritinį mąstymą ir tuo pačiu atliepia Lietuvos pažangos strategiją 2030.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *